Uydudan İnternet Nedir?

Tooway Uydudan Yüksek Hızlı İnternet  

Yüksek Hızlı İnternet

Uydu teknolojisini üzerinden evinizde veya iş yerinizde hızlı Internet erişimi sağlar. ADSL ile karşılaştırılabilir bir hizmet kalitesi sunan tooway, ister web’de dolaşmak veya e-posta göndermek, ister müzik indirmek veya video izlemek olsun, tüm internet ihtiyaçlarınız için sürekli bağlantılı geniş bant bir internet erişim hizmetidir. 22 Mbps’ ye kadar indirme ve 6 Mbps’e kadar yükleme hızları ile, içeriğinizin veya bilginin ekrana gelmesi için bekleyerek hayal kırıklığına uğramak yok.

Her Bütçeye Uygun Paketler

İnternete ister kendiniz, ister aileniz ya da işiniz için ihtiyacınız olsun ultra rekabetçi sabit fiyatla size tam uygun bir paket mutlaka vardır. tooway aynı çanak antenden çok kanallı televizyon, VoIP kullanarak Internet aracılığı ile telefon çağrıları ve evinizin içinden kabloya ihtiyaç duymadan her yerden Internete erişim için kablosuz ev ağı gibi ilave özellikler de sunmaktadır. Daha fazla bilgi için yerel satıcınıza danışınız.

Kapsama Alanı Derdi Yok

tooway Avrupa ve Akdeniz bölgesindeki herkes tarafından, nerede olduğunuz fark etmeksizin aynı yüksek kalite ile kullanılabilir. Eğer merkezden uzak bir yerleşim birimindeyseniz, evinizden mevcut bir merkezi ağa bağlantı için yüksek ücret ödeme yapmaya veya bölgenizde modern bir altyapı kurulacağı vaadini beklemeye artık gerek yok.

Kolay Kurulum

tooway ile başlamaktan daha basiti olamaz. Küçük bir uydu çanak anteni evinizin dışına yerleştirilir. Bunu siz kendiniz de yapabilirsiniz ya da kalifiye bir tesisatçı ayarlayabiliriz. Sonra da siz sadece uydu modemi bilgisayarınıza takar ve hemen hazır olursunuz. Telefon bağlantısı gerekmez ve bu basit kurulumdan sonra hemen İnterneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

22Mbps'e varan hız

Veri alımında 22 Mbit/s, veri gönderiminde 6 Mbit/s hız

Her Yerde İnternet

Her yerde yüksek hızlı internet

Kolay Kurulum

Küçük ebatlarda bir uydu anteni, bir modem.

Uygun paketle, tooway ile uydu üzerinden yüksek hızda erişim sağlayın!

Başvuru ve ayrıntılı bilgi talebi için tıklayınız. Bize 0(216) 680 14 14 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.